Transort gabarytowy

Dysponujemy 40 oddziałami

ul. 1 Maja 136 25-614 Kielce E-mail: solmar@solmar.com.pl

O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SOLMAR działa od 1990 roku . Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą palet nowych i używanych oraz nadstawek. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom odbiorców. Nasza szybka reakcja na zwiększające się zapotrzebowania rynku sprawiła, że JESTEŚMY 24 H DLA NASZYCH KLIENTÓW - to nasze motto.

Zajmujemy się produkcją palet drewnianych różnych asortymentów. Nowoczesna linia produkcyjna i doskonale wyposażony park maszynowy umożliwia realizację zamówień dla najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy duże zaplecze magazynowe umożliwiające gromadzenie zapasów palet zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. Z naszych usług od wielu lat korzystają znane firmy w kraju i na terenie Unii Europejskiej. Prowadzimy kompleksową obsługę wielu z nich. Miesięczna sprzedaż opakowań sięga 100 000 szt. Dostawy palet na terenie Polski i Europy realizujemy z wykorzystaniem własnej floty transportowej lub we współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami.

Nasze mocne strony
-    Własny transport.
-    Własna produkcja palet.
-    Stali odbiorcy.
-    Pełna obsługa odbiorców wielozakładowych.
-    Elastyczność.
-    Dyspozycyjność.
-    Możliwość zamówień i dostaw 24h / dobę.
-    Odbieranie odpadów papierowych, foliowych, metalowych oraz drewnianych.

Aktywnie wspieramy inicjatywy społeczne w naszym regionie. Współuczestniczymy w prowadzeniu młodzieżowego klubu sportowego, pomagamy dziecięcym domom dziecka.

Sieć sprzedaży

Stworzyliśmy    sieć    punktów    logistycznych,
w chwili obecnej to 40 punktów na terenie południowej i centralnej Polski. Zatrudnieni w nich pracownicy to doświadczeni i przeszkoleni sprzedawcy, zapoznani z zasadami dotyczącymi obrotu Euro - paletami.

Sprawdź gdzie działamy

Nasza oferta

Copyright © 2013 SOLMAR
Wszelkie prawa zastrzeżone, RODO

Strony internetowe NET-Atak.pl